O FUNDACJI

Misją Fundacji Mandala jest tworzenie środowiska które pozwala budować poczucie własnej wartości, odpowiedzialności za własne decyzje. Wspiera społeczność w kształtowaniu postawy otwartości na drugiego człowieka bez względu na jego wiek i pochodzenie. Pomagamy dzieciom i dorosłym wieść spełnione i szczęśliwe życie według ich własnego planu.

Fundacja realizuje swoje cele dwutorowo. Po pierwsze poprzez projekty wspierające i integrujące lokalne środowisko. Po drugie tworząc Wolna Szkołę w Jeleniej Górze, w której organizuje zajęcia dzieciom w edukacji domowej.

Fundacja Mandala działa w Jeleniej Górze. Widzimy tutaj wiele możliwości, ponieważ interesuje nas wielokulturowość oraz tajemnice naszego regionu. Naszą misją jest tworzenie społeczność opartej na empatii, wsparciu, współpracy i wzajemnym zrozumieniu.

Jednym z głównych projektów naszej fundacji jest Wolna Szkoła Mandala. Jest to miejsce dzieci w którym towarzyszą im empatyczni i wspierający dorośli i wszyscy na wzajem od siebie wiele się uczą. Zachęcamy dzieci do samokształcenia i twórczego życia poza systemem edukacji . Ufamy im oraz ich naturalnemu pędowi do zdobywania wiedzy. Wspieramy ich zachwyt nad życiem i światem. Zamiast standaryzacji i rywalizacji pokazujemy im jak ważne są szacunek, wolność i niezależność jednostki…